تست خود شناسی

توجه: در ایران این تست به صورت ناقص رواج یافته است ولی من با جستجو در سایت های لاتین نسخه کامل این تست رو پیدا کردم ولی منم تو وبلاگم نذاشتم

فقط اگر تعداد نظرات بالا باشه که مطمئنم ارزشش رو داره نظر بدبد

جواب تست:

شماره 1 "عاقل و سازگار"    

در زندگی به رفتار و عشق ساده و بی پیرایه اهمیت می دهید. دیگران به شما اعتماد می کنند. به دوستان نزدیک خود امنیت و آرامش می دهید. اطرافیان به عنوان شخصی خونگرم و با محبت شما را تحسین می کنند.. از موارد پیش پا افتاده و کلیشه ای دوری می نمایید. لباس و پوشش شما ساده ولی آراسته است

 

شماره 2 "تحلیل گر، قابل اعتماد و متکی به خود"   

حساسیت کنونی شما همیشگی ست. تمایل دارید که اطراف خود را با چیزهای زیبایی محصور کنید تا مورد توجه قرار گیرید . فرهنگ  نقش  مهمی در زندگی شما دارد.خود را با وقار و کم نظیر می دانید و به سطح فرهنگی افراد اهمیت می دهید

 

شماره 3 "آسوده خاطر ، سرحال و بانشاط"  

عاشق زندگی آزادید و سعی می کنید حداکثر استفاده و لذت را از ان ببرید. اعتقاد دارید هر فرد فقط یک بار زندگی می کند. نسبت به مسائل مختلف بسیار کنجکاو و صادق هستید هیچ چیز برایتان بدتر از مقید بودن و محدود کردن نیست. همیشه آماده و مشتقاق رویدادهای غیر منتظره هستید.

 

شماره 4 "مستقل و نامعلوم"

خواستار زندگی آزاد و بدون وابستگی هستید تا خودتان مسیر زندگی را مشخص سازید. تمایل هنرمندانه ای در کار و فعالیت های خود دارید. به آزادی خود اعتقاد دارید و بعضی اوقات کارهایی می کنید که برخلاف موردی است که از شما انتظار می رود. شیوه زندگی شما بسیار فرد گرایانه است. برطبق عقاید و باورهای خود زندگی می کنید و از تقلید خوشتان نمی آید.

 

شماره 5  "دورن گرا ، احساسی و متفکر" 

ترجیح می دهید تنها باشید تا این که صحبت کلیشه ای با دیگران داشته باشید. رابطه محکمی با دوستان خود دارید و این کار به شما یک آرامش درونی را که به آن احتیاج دارید، می دهد. از سطحی بودن بیزارید. می توانید مدت طولانی تنها باشید و خیلی کم خسته می شوید

 

شماره 6 "عمل گرا، مطمئن به خود و ماهر" 

مسئولیت زندگی خود را به عهده می گیرید و به رفتار و کار خود بیشتر از شانس اهمیت می دهید. مسائل مختلف را به صورت عملی و ساده حل می کنید. نگاه واقع بینانه ای به اتفاقات روزمره زندگی دارید و سعی دارید مسائل را بدون تزلزل حل کنید.

 

شماره 7 "آرام و محتاط " 

شما شخص بی تکلف، راحت و محتاطی هستید. به راحتی دوست پیدا می کنید اما از خلوت خود لذت می برید. بعضی اوقات دوست دارید  تنها  باشید  تا به معنای واقعی زندگی بیندیشید و لذت ببرید. به آرامش احتیاج دارید، بنابراین به مکان های مخفی زیبایی می روید. اما گوشه گیر نیستید  با  این  کار آرام می شوید و سپاسگزار زندگی خواهید بود.

 

شماره 8 "عاطفی ، خیال پرداز و احساساتی  "

شخصی بسیار حساس هستید. از دید منطقی و عاقلانه به مسائل نمی نگرید. احساس تنها چیزی است که برایتان مهم است. همچنین رؤیا و آرزو در زندگی تان با اهمیت می باشد. نسبت به افرادی که احساسات و عواطف را نادیده می گیرند و فقط منطق برایشان مهم است، بی اعتنا هستید، و  اجازه نمی دهید که احساسات و روحیه شما محدود شود.

 

شماره  9 "فعال ، اجتماعی " 

به ریسک در زندگی علاقه مندید. دوست دارید کارهای متفاوت و جالبی انجام دهید و یا از دیگران بیاموزید. از یکنواختی زندگی بیزارید  و دوست دارید نقش فعالی در کارها داشته باشید مایلید در همه کارها پیشقدم باشید .

+ نوشته شده در  ۹۱/۰۵/۲۵ساعت ۱۰:۵۷ قبل از ظهر  توسط مهدی  |